تبلیغات
جومونگ کده - پک اول امپراطور وان گان با زیرنویس فارسی
بررسی و فروش سریال تاریخی ----------------------------***ارزان ترین فروشگاه اینترنتی***

پک اول امپراطور وان گان با زیرنویس فارسی

شنبه 23 مهر 1390 11:30 ب.ظ

نویسنده : علیرضا
ارسال شده در: سریال تاجو وان گان با زیر نویس فارسی ،
فروش سریال امپراطور وانگ ته جو وانگ گان با زیر نویس فارسی و کیفیت اچ دی HD 700 مگ برای اولین بار در ایران کاری از فروشگاه جومونگ کده میباشد.


لازم به ذکر است که بگیم که با توجه به این که این اواخر ترجمه این سریال به سختی در دست ترجمه قرار گرفته است و هر هفته حدود 4 تا 5 قسمت ترجمه میشود و از کارای سخت ترجمه از روی نسخه هارد ساب است و به دلایل مختلف از جمله زمانبندی مشکل ، ترجمه هارد ساب ، تهیه نسخه نایاب اچ دی که به هزینه ای چند برابر از سریال های دیگه این نسخه به دست می آید.

ما تضمین می كنیم كه هر قسمت از این سریال كه از ما خرید می كنید از ثانیه ی اول تا آخر كامل بوده و در صورت وجود هر گونه نقصی و كمبود در زیرنویس پول مشتریان برگشت داده می شود.
قصد داریم این سریال را در 8 پك ترجمه و خدمت هموطنان عزیز و طرفداران این سریال عرضه كنیم كه در پك اول تا هشتم هر پك 25 قسمت خواهد بود  كه البته حمایت شما عزیزان را می طلبد.

با توجه به این نکات چون ما تیمی نوپا هستیم و این كار هزینه ی سنگینی(چندین برابر) را می طلبد در صورتی كه نتوانیم هزینه های ترجمه ی پك اول را با فروش آن جبران كنیم متاسفانه نمی توانیم به كار خود ادامه دهیم و ترجمه ی بقیه ی قسمت ها كنسل خواهد شد.

پس از همین الان هر كدام از شما دوستانی كه این مطلب را می خوانید برای ما یك مبلغ هستید تا ما بتوانیم با فروش خوب پك اول هم هزینه ها را جبران كنیم و هم مشتاق ترجمه ی پك های بعدی شویم


پیش فروش سریال آغاز شد(عرضه پک اول سریال در آبان ماه سال جاری میباشد)

قیمت پک اول تا قسمت 25 با زیر نویس فارسی(نسخه خانگی) : 12 هزار تومان در 8 دی وی دی + 3000 تومان هزینه بسته بندی و ارسال = 15000 تومان


چنانچه پک اول فروش نکند و باعث ضرر و زیان شود از عرضه پک های بعدی خود داری میشود
پس با پیش خردی ما رو یاری و تشویق کنید
برای پیش خرید فعلا لازم نیست پول واریز کنید اما نام و شماره تلفن خود را در لینکتماس با ما در زیر بنویسید تا در موقع عرضه سریال با شما تماس بگیریم
دیدگاه ها : پیش فروش
آخرین ویرایش: یکشنبه 24 مهر 1390 09:31 ب.ظ